Новинки

Немає на складі

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Головна

Наша компанія є офіційним дилером продукції ТМ Pinotex. Завдяки цьому ми отримуємо найкращі ціни на асортимент продуктів Пінотекс. Якщо Ви хочете купити Пінотекс - сміливо телефонуйте і Ви гарантовано отримаєте відмінну консультацію від наших менеджерів та озвучена ними ціна на Pinotex приємно Вас здивує.

Вже на початку 1970-х років Pinotex був провідним товарним знаком на європейських ринках. Наприкінці цього десятиліття на ринку з'явився новий продукт, захисні властивості якого порівняно зі старим виявилися значно кращими. Лабораторія Sadolin у Данії, що займається деревозахисними засобами, заслужила репутацію найкращої європейської лабораторії.

Порівняльне тестування наявних на світовому ринку 30 засобів захисту деревини продемонстрували переконливу перевагу Pinotex перед продукцією конкурентів. Розташована в Бірмінгемі наукова лабораторія провела наприкінці 1980-х широкомасштабне дослідження деревозахисних засобів, у результаті якого Pinotex знову став переможцем зі значною перевагою. Досягти надзвичайно високих результатів допомогло використання в процесі досліджень нового електронного мікроскопа, що сканує. Тепер стало можливим вивчення проникнення молекули активної речовини в деревину і таким чином оцінка тривалості захисної здатності.

На додаток до своїх ринків в 2002 році почалося в Рапла виробництва деревозахисних продуктів для північних ринків.

Нове покоління Pinotex AWB досягло 2007 року. З 2010 року реалізовано перший відомий продукт для захисту деревини, Pinotex Classic АЕ, на основі алкідних емульсій.

Тепер купити Pinotex можливо і в Києві, Україні. Ми здійснюємо доставку продукції Пінотекс будь-якими транспортними компаніями, наприклад такими як Нова Пошта, Інтайм.